ПОРТАЛ
26 серпня 2016, 10:47

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Мошни отримали подарунковий сертифікат на освітлення парку в центрі села

Сертифікат на 80 тис. грн. для облаштування освітлення центральної паркової зони презентувало місцеве сільгосппідприємство на 25-ту річницю незалежності до Дня села Мошни.

Парк у центрі села облаштували нещодавно для відпочинку сільських жителів та проведення урочистостей. Однак освітлення там іще немає. Тому, обговоривши це питання із сільським головою Богданом Шкарбутою, генеральний директор ПрАТ «Фрау Марта» Ірина Павленко вирішила допомогти селу.

«Ми вручили цей подарунковий сертифікат на знак подяки за плідну співпрацю з громадою села. І готові в подальшому долучатися до проектів з поліпшення інфраструктури та соціальної сфери села, оскільки бачимо, що тут необхідна підтримка», – відзначила Ірина Павленко.

Виділених коштів достатньо для того, щоб освітити центральну частину парку. Раніше підприємство облаштувало центр села лавами для відпочинку. А найближчим часом збирається реконструювати всі громадські колодязі міста.

У подальшому підприємство планує виділити не лише матеріальні, а людські ресурси для співпраці з різноманітними грантами. Адже Мошни стануть центром об’єднаної територіальної громади.