ПОРТАЛ
3 квітня 2013, 14:26

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

weekend
Ділова книга місяця: Лі Куан Ю «З третього світу – в перший. Історія Сінгапуру 1965-2000»

<div class="wekend_msg">weekend</div> Ділова книга місяця: Лі Куан Ю «З третього світу – в перший. Історія Сінгапуру 1965-2000»

Спільний проект порталу «Діловий регіон» та «Будинку книги»Лі Куан Ю
«З третього світу – в перший. Історія Сінгапуру 1965-2000»

Издательство: Манн, Иванов и Фербер
Цена - 200 грн.

Коли крихітний Сінгапур в 1965 році отримав незалежність, ніхто не вірив, що йому вдасться вижити. Однак він не просто вижив, а перетворився на процвітаючу столицю Азіатського регіону з найкращим у світі аеропортом, найбільшої авіалінією, ключовим торговельним портом, посівши четверте місце в світі за рівнем доходу на душу населення.

Про це диво в своїх мемуарах розповідає колишній прем'єр-міністр Сінгапуру Лі Куан Ю. Він оживляє перед читачами історію, аналізує основні стратегічні рішення сучасності, пише про те, як з року в рік спрямовував складні відносини США, Китаю і Тайваню, будучи для керівників цих держав і довіреною особою, і вісником, й експертом.

Для кого ця книга

Книга буде доречна всім, хто цікавиться економікою і політикою, психологією стосунків. А також для тих, хто не вірить, що відстала держава може швидко стати передовою.

Фішки книги

Незвичайна простота, ясність, детальність і відвертість викладу.

Про автора

Лі Куан Ю - колишній прем'єр-міністр республіки Сінгапур, народився в Сінгапурі 16 вересня 1923 в сім'ї китайських іммігрантів другого покоління. Він вивчав право в Кембриджі. У 1954 році заснував Партію народної дії, яка п'ять років потому перемогла на виборах. У 1959 році тридцятип'ятирічний Лі став першим в історії прем'єр-міністром Сінгапуру, в 1990 році він пішов з цієї посади, зберігши за собою звання старшого міністра кабінету.

Придбати книгу можна в магазині «Будинок книги», м. Черкаси, вул. Енгельса, 49 (перехрестя вул. Енгельса - Благовісна), тел. +38(0472) 32-01-97