ПОРТАЛ
21 квітня 2017, 11:43

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Черкаських підприємців запрошують до участі у міжнародному форумі «День українського бізнесу»

18 травня 2017 року у Варшаві відбудеться один із найбільш масштабних заходів в польсько-українському економічному співробітництві – шостий щорічний Міжнародний форум «День українського бізнесу». До участі запрошують представників підприємств, зацікавлених у розвитку співпраці з польськими колегами.

Черкаських підприємців запрошують до участі у міжнародному форумі «День українського бізнесу»

VІ міжнародний форум «День українського бізнесу» у Варшаві традиційно буде проведено за участі представників державних органів, органів місцевого самоврядування України та Польщі, а також представників ділових кіл обох країн, йдеться на сайті Міжнародного правового центру EUCON.

Під час роботи Форуму обговорять широкий спектр актуальних питань економічної співпраці, зокрема перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку, можливості збільшення товарообігу між країнами. Дізнатися більше про захід можна тут.

Форум організовує Асоціація українського бізнесу в Польщі спільно з Міжнародним правовим центром EUCON, Міжнародним аудиторським союзом та Міжнародним товариством польських підприємців в Україні.

Зареєструватися

Для довідок звертайтесь до контактної особи – Олени Вакулік events@euconpl.eu, тел. +380(44)2380944.