ПОРТАЛ
21 квітня 2017, 11:43

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Черкаських підприємців запрошують до участі у міжнародному форумі «День українського бізнесу»

18 травня 2017 року у Варшаві відбудеться один із найбільш масштабних заходів в польсько-українському економічному співробітництві – шостий щорічний Міжнародний форум «День українського бізнесу». До участі запрошують представників підприємств, зацікавлених у розвитку співпраці з польськими колегами.

Черкаських підприємців запрошують до участі у міжнародному форумі «День українського бізнесу»

VІ міжнародний форум «День українського бізнесу» у Варшаві традиційно буде проведено за участі представників державних органів, органів місцевого самоврядування України та Польщі, а також представників ділових кіл обох країн, йдеться на сайті Міжнародного правового центру EUCON.

Під час роботи Форуму обговорять широкий спектр актуальних питань економічної співпраці, зокрема перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку, можливості збільшення товарообігу між країнами. Дізнатися більше про захід можна тут.

Форум організовує Асоціація українського бізнесу в Польщі спільно з Міжнародним правовим центром EUCON, Міжнародним аудиторським союзом та Міжнародним товариством польських підприємців в Україні.

Зареєструватися

Для довідок звертайтесь до контактної особи – Олени Вакулік events@euconpl.eu, тел. +380(44)2380944.


директор ПП «Венд»
Олександр Романенко
заступник генерального директора ТОВ АПК «Маїс»
Олександр Самойленко
директор Черкаської спілки продовольчих маркетів
Руслан Петрик
підприємець, ТМ «Сміляночка»
Вадим Слободяник
комерційний директор ТОВ «Красногірський олійний завод»
Олег Завадський