ПОРТАЛ
20 квітня 2017, 20:18

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Понад 1500 кв. м. доріг відремонтували на Черкащині

В області продовжують ліквідовувати ямковість на дорогах державного значення. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме й надалі за сприятливих погодних умов.

Понад 1500 кв. м. доріг відремонтували на Черкащині

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області тривають роботи з ліквідації ямковості, повідомляє прес-служба САД у Черкаській області. Районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» відремонтували понад 1500 кв. м. доріг загального користування державного та місцевого значення.

Ремонт проводили практично у кожному районі Черкащини на автодорогах Київ-Одеса, Київ-Знам’янка, Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Канів-Чигирин-Кременчук, Суботів-Медведівка-Кам’янка, Маньківка-Іваньки-Буки, Драбів-Золотоноша. Відновлення доріг також тривало на трьох дорогах місцевого значення у Катеринопільському, Тальнівському та Золотоніському районах.

Понад 30 ремонтних бригад працює на дорогах області щодня. Роботи з ремонту дорожнього покриття проводяться з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. Дорожнє покриття відновлюватимуть і надалі за сприятливих погодних умов.


директор ПП «Венд»
Олександр Романенко
заступник генерального директора ТОВ АПК «Маїс»
Олександр Самойленко
директор Черкаської спілки продовольчих маркетів
Руслан Петрик
підприємець, ТМ «Сміляночка»
Вадим Слободяник
комерційний директор ТОВ «Красногірський олійний завод»
Олег Завадський