ПОРТАЛ
20 квітня 2017, 20:18

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Понад 1500 кв. м. доріг відремонтували на Черкащині

В області продовжують ліквідовувати ямковість на дорогах державного значення. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме й надалі за сприятливих погодних умов.

Понад 1500 кв. м. доріг відремонтували на Черкащині

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області тривають роботи з ліквідації ямковості, повідомляє прес-служба САД у Черкаській області. Районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» відремонтували понад 1500 кв. м. доріг загального користування державного та місцевого значення.

Ремонт проводили практично у кожному районі Черкащини на автодорогах Київ-Одеса, Київ-Знам’янка, Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Канів-Чигирин-Кременчук, Суботів-Медведівка-Кам’янка, Маньківка-Іваньки-Буки, Драбів-Золотоноша. Відновлення доріг також тривало на трьох дорогах місцевого значення у Катеринопільському, Тальнівському та Золотоніському районах.

Понад 30 ремонтних бригад працює на дорогах області щодня. Роботи з ремонту дорожнього покриття проводяться з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. Дорожнє покриття відновлюватимуть і надалі за сприятливих погодних умов.