ПОРТАЛ
20 квітня 2017, 17:24

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Майже на чверть менше газу спожила Черкащина за опалювальний сезон

Цього опалювального сезону Черкащина зекономила потребу в природному газі на 23%, порівняно з минулим роком. Таких показників досягли завдяки переведенню котелень на альтернативні види палива.

Майже на чверть менше газу спожила Черкащина за опалювальний сезон

На 23% потребу в природному газі зекономили в області, повідомляє офіційний сайт Черкаської ОДА. Опалювальний сезон в області цього року завершився значно раніше від запланованого. Траплялися випадки обмежень подачі природного газу через заборгованість та несвоєчасне отримання номінації газу. Найскладнішу ситуацію відзначили у Смілі та Умані.

Торік 45 газових котелень бюджетної та соціальної сфери відмовилися від газу та перейшли на альтернативні види палива. На такі енергоефективні заходи в області витратили 116 млн. грн.

У Ватутіному, Золотоноші, Смілі, Умані, а також Жашківському, Канівському, Катеринопільському, Христинівському та Шполянському районах роботи із заміни котельного обладнання не проводили.

За показниками встановлення побудинкових засобів обліку тепла Черкаська область у п’ятірці гірших. Будинки області забезпечені лічильниками лише на 43%. До серпня обласні керманичі обіцяють підвищити цей показник до 70%, а на початок опалювального сезону – до 90%.


директор ПП «Венд»
Олександр Романенко
заступник генерального директора ТОВ АПК «Маїс»
Олександр Самойленко
директор Черкаської спілки продовольчих маркетів
Руслан Петрик
підприємець, ТМ «Сміляночка»
Вадим Слободяник
комерційний директор ТОВ «Красногірський олійний завод»
Олег Завадський