ПОРТАЛ
20 квітня 2017, 17:24

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Майже на чверть менше газу спожила Черкащина за опалювальний сезон

Цього опалювального сезону Черкащина зекономила потребу в природному газі на 23%, порівняно з минулим роком. Таких показників досягли завдяки переведенню котелень на альтернативні види палива.

Майже на чверть менше газу спожила Черкащина за опалювальний сезон

На 23% потребу в природному газі зекономили в області, повідомляє офіційний сайт Черкаської ОДА. Опалювальний сезон в області цього року завершився значно раніше від запланованого. Траплялися випадки обмежень подачі природного газу через заборгованість та несвоєчасне отримання номінації газу. Найскладнішу ситуацію відзначили у Смілі та Умані.

Торік 45 газових котелень бюджетної та соціальної сфери відмовилися від газу та перейшли на альтернативні види палива. На такі енергоефективні заходи в області витратили 116 млн. грн.

У Ватутіному, Золотоноші, Смілі, Умані, а також Жашківському, Канівському, Катеринопільському, Христинівському та Шполянському районах роботи із заміни котельного обладнання не проводили.

За показниками встановлення побудинкових засобів обліку тепла Черкаська область у п’ятірці гірших. Будинки області забезпечені лічильниками лише на 43%. До серпня обласні керманичі обіцяють підвищити цей показник до 70%, а на початок опалювального сезону – до 90%.