ПОРТАЛ
20 квітня 2017, 16:36

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Інвестиційну ефективність Черкащини відзначили експерти (інфографіка)

Черкаська область опинилася на 6 місці в рейтингу інвестиційної ефективності областей України за підсумками 4-го кварталу 2016 р. Першу позицію другий квартал поспіль утримує Київська область.

Рейтинг інвестиційної ефективності областей за підсумками 4-го кварталу 2016 року

<b>Інвестиційну ефективність Черкащини відзначили експерти (інфографіка) </b>

Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг» оновило рейтинг інвестиційної ефективності областей України за підсумками 4-го кварталу 2016 р. Лідирує Київщина. Друге місце розділили Львівський та Одеський регіони, які набрали по 210 балів. Нарешті, квартет областей з максимальною інвестиційної ефективністю завершила Харківська область (202 бали), повідомляє рейтингове агентство «Євро-Рейтинг».

Черкаська область продемонструвала високу інвестиційну ефективність і поступилася в своїй категорії лише Дніпропетровській області. зате випередила Чернігівську і Полтавську. Автори рейтингу зауважують, що Черкащина уперше продемонструвала такий результат.

Найнижчі показники з інвестиційної ефективності продемонстрували Чернівецький та Рівненський регіони.

На думку «Євро-Рейтинг», розрив між регіонами-лідерами та іншими територіями буде й надалі рости. З кожним кварталом необхідно буде докладати все більше зусиль регіонам, що перебувають навіть усередині списку, щоб переміститися вище на тривалий період.

Про рейтинг

Мета рейтингу інвестиційної ефективності - визначити, який результат від залучення інвестицій отримав той чи інший регіон.

Дослідження проводилися у 22 областях України, без Донецької і Луганської. Підсумковий рейтинг базується на оцінці результатів за двома складовими: інвестиційна активність (капітальні інвестиції, іноземні інвестиції та будівельні роботи) і соціально-економічний ефект від інвестицій (заробітна плата, введення житла в експлуатацію, працевлаштування безробітних та надані послуги). Методологія розрахунку рейтингу викладена на сайті рейтингового агентства «Євро-Рейтинг».


директор ПП «Венд»
Олександр Романенко
заступник генерального директора ТОВ АПК «Маїс»
Олександр Самойленко
директор Черкаської спілки продовольчих маркетів
Руслан Петрик
підприємець, ТМ «Сміляночка»
Вадим Слободяник
комерційний директор ТОВ «Красногірський олійний завод»
Олег Завадський