ПОРТАЛ
20 квітня 2017, 16:36

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Інвестиційну ефективність Черкащини відзначили експерти (інфографіка)

Черкаська область опинилася на 6 місці в рейтингу інвестиційної ефективності областей України за підсумками 4-го кварталу 2016 р. Першу позицію другий квартал поспіль утримує Київська область.

Рейтинг інвестиційної ефективності областей за підсумками 4-го кварталу 2016 року

<b>Інвестиційну ефективність Черкащини відзначили експерти (інфографіка) </b>

Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг» оновило рейтинг інвестиційної ефективності областей України за підсумками 4-го кварталу 2016 р. Лідирує Київщина. Друге місце розділили Львівський та Одеський регіони, які набрали по 210 балів. Нарешті, квартет областей з максимальною інвестиційної ефективністю завершила Харківська область (202 бали), повідомляє рейтингове агентство «Євро-Рейтинг».

Черкаська область продемонструвала високу інвестиційну ефективність і поступилася в своїй категорії лише Дніпропетровській області. зате випередила Чернігівську і Полтавську. Автори рейтингу зауважують, що Черкащина уперше продемонструвала такий результат.

Найнижчі показники з інвестиційної ефективності продемонстрували Чернівецький та Рівненський регіони.

На думку «Євро-Рейтинг», розрив між регіонами-лідерами та іншими територіями буде й надалі рости. З кожним кварталом необхідно буде докладати все більше зусиль регіонам, що перебувають навіть усередині списку, щоб переміститися вище на тривалий період.

Про рейтинг

Мета рейтингу інвестиційної ефективності - визначити, який результат від залучення інвестицій отримав той чи інший регіон.

Дослідження проводилися у 22 областях України, без Донецької і Луганської. Підсумковий рейтинг базується на оцінці результатів за двома складовими: інвестиційна активність (капітальні інвестиції, іноземні інвестиції та будівельні роботи) і соціально-економічний ефект від інвестицій (заробітна плата, введення житла в експлуатацію, працевлаштування безробітних та надані послуги). Методологія розрахунку рейтингу викладена на сайті рейтингового агентства «Євро-Рейтинг».