ПОРТАЛ
20 квітня 2017, 15:22

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Оголошено конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»

Щоб поширити кращий досвід органів місцевого самоврядування в Україні, Мінрегіонрозвитку проводить конкурс. Його переможці поїдуть в одну з країн – членів Ради Європи.

<b>Оголошено конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» </b>

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосило проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році. до участі запрошують органи місцевого самоврядування всіх рівнів – обласні, районні, міські, селищні та сільські, йдеться на сайті Мінекономрозвитку.

З умовами участі можна ознайомитися на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Конкурс має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики органів місцевого самоврядування з соціально-економічного розвитку територій.

Учасники та переможці Конкурсу отримають суспільне визнання впроваджених інновацій, а також можливість обмінятися з колегами досвідом їхньої реалізації, оцінити ефективність своєї діяльності, поширити та вдосконалити власні напрацювання. Це, у свою чергу, сприятиме підвищенню стандартів діяльності органів місцевого самоврядування та покращенню якості послуг, що надаються мешканцям громад.

Попередні переможці Конкурсу, окрім відзнак Мінрегіону та Ради Європи, були нагороджені поїздками до Республік Болгарії, Польщі, Латвії.

Тематика конкурсу:

1. Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.

2. Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях і ресурсах.

3. Співпраця територіальних громад.

Конкурс проводиться за методологією Ради Європи, яка успішно запроваджена в Україні під час проведення п’ятьох попередніх Конкурсів (2012–2016 рр.).

Заповнити заявку

З питань проведення конкурсу звертатися за телефонами: (044) 303-99-16 (внутрішні 112, 113, 114); (044) 590-47-76.