ПОРТАЛ
20 квітня 2017, 11:37

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Екологічний конкурс уперше проведуть на Черкащині

Розпочато прийом проектів для участі у конкурсі «Україна в стилі еко». До участі запрошують громадські об’єднання екологічного спрямування, органи місцевого самоврядування, об’єднані територіальні громад та навчальні заклади.

Екологічний конкурс уперше проведуть на Черкащині

Цього року вперше проведуть екологічний конкурс «Україна в стилі еко», повідомляє офіційний сайт Черкаської ОДА. Метою заходу є формування екологічних цінностей, сприяння духовному зростанню, становленню нових ідеалів і орієнтирів дітей та молоді області у взаємодії з природою рідного краю.

Участь у конкурсі можуть взяти проекти від громадських об’єднань екологічного спрямування, органи місцевого самоврядування, об’єднані територіальні громади, навчальні заклади (дошкільні, позашкільні, загальноосвітні, професійно-технічні, вищі). Також до участі запрошують природознавчі гуртки учнівської молоді.

Документи на участь у заході приймають з 19 квітня до 19 травня. Детальна інформація – на сайті Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації в рубриці «Конкурси».