ПОРТАЛ
18 квітня 2017, 20:18

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Реконструкцію перехресть по-європейськи проводять в одному з райцентрів Черкащини

В Умані запланована реконструкція дев’яти перехресть та кількох площ. При розробці враховуватимуть європейські практики з облаштування безпечної інфраструктури та врахування потреб учасників вуличного руху.

Реконструкцію перехресть по-європейськи проводять в одному з райцентрів Черкащини

Для підвищення безпечності перехрестя та площі Умані реконструюють, повідомляє офіційний сайт Уманської міської ради. Цього року планують реконструкцію дев’яти перехресть та кількох площ. Відновлення в місті покликані знизити рівень аварійності, убезпечити пішоходів та оптимізувати транспортні потоки. Реконструкцію здійснюватимуть у рамках програми «Безпечне місто», розрахованої на 2016-2020 роки.

Нині розробляють документацію з реконструкції перехресть на перетині вулиць: Незалежності – Успенська, Незалежності – Івана Богуна, Небесної сотні – Челюскінців – Фортечна, Тищика – Європейська, Тищика – Шевченка, Енергетична – Заводська, Михайлівська – Козацька, а також площі Івангородська та Конституції. При розробці враховуватимуть кращі європейські практики з облаштування безпечної інфраструктури та врахування потреб всіх учасників вуличного руху.


директор ПП «Венд»
Олександр Романенко
заступник генерального директора ТОВ АПК «Маїс»
Олександр Самойленко
директор Черкаської спілки продовольчих маркетів
Руслан Петрик
підприємець, ТМ «Сміляночка»
Вадим Слободяник
комерційний директор ТОВ «Красногірський олійний завод»
Олег Завадський