ПОРТАЛ
18 квітня 2017, 20:18

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Реконструкцію перехресть по-європейськи проводять в одному з райцентрів Черкащини

В Умані запланована реконструкція дев’яти перехресть та кількох площ. При розробці враховуватимуть європейські практики з облаштування безпечної інфраструктури та врахування потреб учасників вуличного руху.

Реконструкцію перехресть по-європейськи проводять в одному з райцентрів Черкащини

Для підвищення безпечності перехрестя та площі Умані реконструюють, повідомляє офіційний сайт Уманської міської ради. Цього року планують реконструкцію дев’яти перехресть та кількох площ. Відновлення в місті покликані знизити рівень аварійності, убезпечити пішоходів та оптимізувати транспортні потоки. Реконструкцію здійснюватимуть у рамках програми «Безпечне місто», розрахованої на 2016-2020 роки.

Нині розробляють документацію з реконструкції перехресть на перетині вулиць: Незалежності – Успенська, Незалежності – Івана Богуна, Небесної сотні – Челюскінців – Фортечна, Тищика – Європейська, Тищика – Шевченка, Енергетична – Заводська, Михайлівська – Козацька, а також площі Івангородська та Конституції. При розробці враховуватимуть кращі європейські практики з облаштування безпечної інфраструктури та врахування потреб всіх учасників вуличного руху.