ПОРТАЛ
5 липня 2016, 12:16

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Стало відомо, як черкаським підприємствам безповоротно отримати до 2500 тис. євро на розвиток бізнесу

Стало відомо, як черкаським підприємствам безповоротно отримати до 2500 тис. євро на розвиток бізнесу

7 липня 2016 року завершиться етап оцінки ідей та проектів для підготовки до підпрограми «Інновації для малого і середнього бізнесу» в рамках програми Горизонт 2020. Над проектами, відібраними під час цього етапу програми, консультанти консалтингової компанії «Євроконсалтинг» до вересня 2016 року будуть проводити роботу з підготовки та подання заявок.

Підпрограма «Інновації для малого і середнього бізнесу» передбачає можливість отримання грантового (безповоротного) фінансування в розмірі від 50 до 2500 тис. євро, - інформує ЕнергоЛайф.

Заявку на отримання гранту може подати будь-яке українське підприємство, яке має інноваційні та новаторські рішення або продукти, актуальні для українського чи європейського ринку.

На підготовку конкурсної заявки потрібно в середньому 2-6 місяців. По закінченню терміну подачі заявок комісія з незалежних експертів оцінить проектні пропозиції, і ті з них, які набрали найбільшу кількість балів, відбираються для фінансування.

«Горизонт 2020» - найбільша в історії ЄС програма з досліджень та інновацій з бюджетом близько 80 мільярдів євро, розрахованим на період з 2014 по 2020 р., на додаток до приватних інвестицій, які будуть залучені фондом.

Програма «Горизонт 2020» покликана сприяти збільшенню числа інноваційних технологій та перспективних розробок. Консалтингова компанія «Євроконсалтинг» надає підтримку в підготовці проектних пропозицій для залучення фінансування в підприємства малого та середнього бізнесу в Україні (в т.ч. стартап-компанії) від міжнародних програм і фондів, серед яких і програма Горизонт 2020.


директор ПП «Венд»
Олександр Романенко
заступник генерального директора ТОВ АПК «Маїс»
Олександр Самойленко
директор Черкаської спілки продовольчих маркетів
Руслан Петрик
підприємець, ТМ «Сміляночка»
Вадим Слободяник
комерційний директор ТОВ «Красногірський олійний завод»
Олег Завадський