ПОРТАЛ
22 березня 2016, 11:51

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Черкаських малих підприємців запрошують до участі в проекті Європейської бізнес-асоціації

Черкаських малих підприємців запрошують до участі в проекті Європейської бізнес-асоціації

Проект підтримки малого бізнесу Unlimit Ukraine започаткувала Європейська бізнес асоціація. Його мета – дати поштовх молодому українському бізнесу до зростання та розвитку.

До участі у проекті запрошують молодих, амбітних та перспективних підприємців, які виготовляють якісний товар на території Україні, які ведуть прозорий та офіційний бізнес, які готові та прагнуть працювати за європейськими стандартами в Україні, які хочуть підвищувати якість та масштаб українського підприємництва.

В рамках проекту заплановано безліч акцій та заходів, які допоможуть власникам бізнесу більш ефективно розвивати свою справу. Це інформаційна підтримка, тренінги та майстер-класи, зустрічі з успішними власниками та керівниками компаній, консультації у сфері фінансів, оподаткування, виходу на закордонні ринки та інше. Докладніше з проектом можна ознайомитися на сайті unlimitukraine.com.ua.

Якщо ви виготовляєте класні речі в Україні, ведете прозорий бізнес, і хочете розказати про нього на всю Україну, завантажуйте інформацію про свій бізнес тут. 20 найперспективніших українських виробників отримають шанс розповісти про себе тисячам українців.


директор ПП «Венд»
Олександр Романенко
заступник генерального директора ТОВ АПК «Маїс»
Олександр Самойленко
директор Черкаської спілки продовольчих маркетів
Руслан Петрик
підприємець, ТМ «Сміляночка»
Вадим Слободяник
комерційний директор ТОВ «Красногірський олійний завод»
Олег Завадський