ПОРТАЛ
30 вересня 2011, 10:30

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Холдинг «Алвіго» відкрив завод із переробки ріпаку

Холдинг «Алвіго» відкрив завод із переробки ріпаку

Першу чергу підприємства для переробки насіння ріпаку ТОВ «Красногірське» було відкрито 30 вересня 2011 року в с. Антипівці Золотоніського району.

Завод із виробництва ріпакової олії – сучасний виробничий комплекс. Тут встановлено обладнання відомих європейських виробників для забезпечення високої якості продукції за Європейськими стандартами. Потужність заводу: 30 тис. тонн ріпакової олії на рік. У 2011 році введено в дію першу чергу заводу потужністю 10 тис. тонн. Продукція заводу орієнтована на Європейський ринок, при цьому для диверсифікації ризиків поставки здійснюються на ринок країн СНД.

На території разом з цехом для переробки насіння ріпаку збудовано елеватор місткістю 30 тис. т. Проектна потужність підприємства для виробництва олії нерафінованої – 10 тис. тонн, шроту – 20 тис. тонн. Тут зведено також сучасну вагову з лабораторією, навіс для авторозвантажувача, елеваторну частину з машиною для очищення зерна й сушаркою.

Будівництво елеватора було розпочате ще у 2008 році, проте призупинилося через погану якість робіт проектно-будівельної організації. У 2010 році для будівельних робіт та монтажу обладнання компанія залучила ТзОВ «Ріля Україна».

В 2011 році ТОВ «Красногірське» вирішило продовжити другий етап будівництва і підписало контракт на постачання очисної машини та норії для її завантаження торгової марки Riela. Обладнання успішно запущене в автоматичному режимі, що дає змогу замовнику приймати ріпак та переробляти його на олію.

Третім етапом має бути розбудова всього комплексу (4 силоси по 5 тис. тон, транспортні системи 100 т/год та сушарня GDT300/20/3), зокрема і розбудова шафи управління та системи автоматизованого управління.

Загальне планування заводу:

Лабораторія з прийму зерна.

Зерносховище – елеваторна ділянку для прийому і зберігання олійної сировини.

Ділянка віджиму олії з подальшою грануляцією макухи.

Складські сховища готової продукції ( сирої і харчової олії, макухи ).

Одним із ключових чинників при ухваленні рішення про початок будівництва заводу було вигідне місцерозташування – центральна частина України на перетині основних товарних і сировинних потоків.

Враховуючи соціальну значимість появи такого високотехнологічного виробництва на території району, проект підтримала муніципальна влада, яка забезпечувала активний супровід проекту на всіх етапах його реалізації

Нині ТОВ «Красногірське» – успішне виробництво, що забезпечує роботою десятки мешканців області та додаткові податкові надходження в бюджет.

Контактні дані: 19733, с. Антипівка, Золотоніського р -ну, Черкаської обл., Україна Тел. / факс 380 4737 2010 2

Інформація про компанію:

Холдинг «АЛВІГО» – це компанія, що об'єднує науково-дослідні, технологічні і проектні установи, які працюють у галузі розвитку хімічної технології.

У Холдинг входять:

Великі інститути, які мають багаторічний досвід розробки і проектування хімічних виробництв:

ВАТ « НІАП », м.Новомосковськ, Росія;

ВАТ « ГІАП », м. Москва, Росія.

Утворені протягом останніх 17 років підприємства:

АТ «АЛВІГО», м. Таллінн, Естонія;

ТОВ «НТЦ « АЛВІГО », м.Київ, Україна;

ТОВ « Хімтехнологія », м.Сєвєродонецьк, України.

Стратегічним партнером компанії холдингу є ДП «Інститут азотної промисловості», м.Сєвєродонецьк, Україна.

Основним завданням холдингу є організація і управління розробкою проектної продукції окремих об'єктів або виробничих комплексів силами організацій, що входять до холдингу, а також залучених за субпідрядом.

Холдинг «АЛВІГО» може виконувати проектування окремих виробництв, а також в обсягах генпроектування, включно з основними виробництвами і об'єктами інфраструктури.

Холдинг має єдину систему управління процесами розвитку технологій, виробництва проектної продукції та єдину систему фінансового управління.