ПОРТАЛ
10 вересня 2015, 14:07

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

На Чорнобаївщині реконструюють стару тепломережу

До початку опалювального сезону у Чорнобаї планують реформувати місцеву тепломережу та залишити з 4 її котелень лише одну на природному газу. Про це в ефірі обласного телеканалу розповів голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда.

На Чорнобаївщині реконструюють стару тепломережу

Дві котельні тепломережі – об’єднають. Котельню при школі за сприяння інвесторів уже замінили на модульну, що працює на пелетах, які виготовляють в районі. Реконструкція останньої котельні з тепломережі, яка обігравала місцеві поліклініку та лікарню, незабаром розпочнеться. Після оновлення на якій 2 котли з чотирьох працюватимуть на вугіллі та дровах. Проведення таких робіт дозволить значно заощадити витрати газу, переконаний очільник району.

− Енергозбереження – один із пріоритетів розвитку нашого району. Крім запланованого своєрідного реформування тепломережі, у цьому році нам вдалося залучити на енергозбереження 2,5 млн гривень з сільських та районного бюджетів. На ці кошти ми провели капітальні ремонти опалювальних систем із заміною котлів на твердопаливні у чотирьох навчальних закладах та замінимо майже 250 вікон, − розповів голова Чорнобаївської РДА Сергій Джоболда.

У чотирьох школах уже замінили газові котельні на котли, що працюють на альтернативних видах палива. До початку опалювального сезону ще у двох школа планують встановити котли такого типу. У районі сподіваються, що всі ці заходи дозволять зекономити до 35 % газу, порівняно минулорічними витратами, - зазначають у прес-службі Черкаської ОДА.


директор ПП «Венд»
Олександр Романенко
заступник генерального директора ТОВ АПК «Маїс»
Олександр Самойленко
директор Черкаської спілки продовольчих маркетів
Руслан Петрик
підприємець, ТМ «Сміляночка»
Вадим Слободяник
комерційний директор ТОВ «Красногірський олійний завод»
Олег Завадський