ПОРТАЛ
2 квітня 2015, 10:22

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

На Уманщині запрацювала сучасна кролеферма

Сучасна кролеферма, збудована за європейським стандартами, запрацювала на Уманщині. Наприкінці березня відбулося офіційне відкриття комплексу із виробництва кролячого м’яса в одному з найвіддаленіших сіл регіону - Юрківці.

<b>На Уманщині запрацювала сучасна кролеферма</b>

Проект започаткував і втілює в життя керівник ТОВ «Агроплант» Олександр Мордач, який уже більше 13 років господарює на юрківських землях та перетворив занедбане господарство в успішне та процвітаюче, - зазначають Уманській РДА.

«Кролеферма розрахована на вихід м’яса – 50 тис. голів на рік. Перед початком будівництва я відвідав аналогічні підприємства в Угорщині та Франції. Наш комплекс оснащений за європейськими стандартами – тут сучасне обладнання, передові технології, зокрема, і електронний клімат-контроль в приміщенні. Кожна тварина має окрему клітку. У всіх приміщеннях сучасні системи вентиляції. А для опалення комплексу в холодну пору року застосовують енергозберігаючі технології – альтернативу газу: котли на дровах та брикетах», – каже Олександр Мордач.

Варто додати, що на фермі будуть працювати десять спеціалістів. Всі вони місцеві і вже пройшли спеціалізоване навчання на даному підприємстві. А оскільки з часом на фермі планують збудувати забійний цех, організувати комплекс із виробництва комбікормів та виготовлення брикетів, то штат буде розширюватись.

Довідка:

ТОВ «Агроплант» на чолі з Олександром Мордачем вже 13 років успішно займається насінництвом та вирощуванням зернових та інших культур рослинництва, при цьому використовуючи наукові досягнення та передові технології.

Протягом 2014 року ТОВ «Агроплант» надав допомогу соціальній сфері села Юрківка на суму 190 тис.грн. Відбудував медичну амбулаторію, яка сьогодні обслуговує 5 сіл (2,5 тис. населення). Крім того, Олександр Мордач постійно співпрацює зі школою (ремонти, харчування, пальне, свята), а також систематично надає допомогу на потреби АТО.