ПОРТАЛ
17 лютого 2015, 15:37

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

На Канівщині та Монастирищині підписали партнерські угоди з Програмою розвитку ООН

Підписання тристоронньої угоди про партнерство між програмою розвитку ООН, райдержадміністрацією та районною радою відбулося нещодавно у Монастирищі та Каневі.

На Канівщині та Монастирищині  підписали партнерські угоди з Програмою розвитку ООН

Монастирищенський та Канівський райони було обрано для участі у впровадженні економічного компоненту проекту шляхом створення багатофункціональних сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, - розповіла координатор проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Анна Бабкова. Взявши участь у проекті сільські громади вказаних районів матимуть можливість створити 2 сільськогосподарські кооперативи, отримавши по 31 тис. євро на впровадження ініціатив.

Попередньо координаторами проекту було проведено семінар щодо початку реалізації третьої фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Згідно з вимогами проекту черговим етапом спільної діяльності з його впровадження є проведення вступних семінарів з наступним відбором учасників із охочих місцевих рад.

За словами керівника Черкаського регіонального центру з інвестицій та розвитку Дмитра Виноградова, створення кооперативів хороша перспектива для сільських громад. Завдяки залученню інвестицій вони матимуть змогу реалізувати ці проекти спрямовані на розвиток місцевих територій.