ПОРТАЛ
22 січня 2015, 15:55

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

У Черкаському районі ЦНАП збільшить кількість послуг

Наразі Центр надання адміністративних послуг жителям Черкаського району надає 56 адміністративних послуг з окремим переліком документів на кожну послугу. Найближчим часом кількість послуг структури збільшиться на 20 послуг.

У Черкаському районі ЦНАП збільшить кількість послуг

Про це у ході координаційної наради поінформував начальник відділу надання адміністративно-дозвільних процедур райдержадміністрації Ярослав Максимов.

За його словами, ряд послуг надається для громади району в межах підписаної минулого року угоди про співпрацю з окремими територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади.

– Це, зокрема, були послуги міграційної служби щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України по досягненню 16-річного віку. На виконання розпорядження райдержадміністрації з 26 грудня минулого року ми стали надавати 8 послуг реєстрації бізнесу та 14 Держземагенства, – каже Ярослав Максимов.

Також начальник відділу додав, що у ЦНАПі в поточному році буде започатковано реєстрацію нерухомого майна та легалізацію громадських об’єднань, - інформують у Черкаській РДА.


директор ПП «Венд»
Олександр Романенко
заступник генерального директора ТОВ АПК «Маїс»
Олександр Самойленко
директор Черкаської спілки продовольчих маркетів
Руслан Петрик
підприємець, ТМ «Сміляночка»
Вадим Слободяник
комерційний директор ТОВ «Красногірський олійний завод»
Олег Завадський