ПОРТАЛ
4 листопада 2014, 17:38

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Золотоніщина візьме участь в польсько-українському проекті

Нещодавно у Золотоноші відбулася зустріч з керівниками польсько-українського проекту «Суспільний капітал для місцевого самоврядування. Клуби громадського діалогу в регіонах». До міста завітав заступник директора Щецинського регіонального центру Фундації розвитку місцевої демократії Пшемислав Фенрих та координатори проекту з української сторони, - інформують у Золотоніській РДА.

Золотоніщина візьме участь в польсько-українському проекті

– Метою даного проекту є активізація конструктивного діалогу в громадах міст різних регіонів України з питань реформи місцевого самоврядування, привернення уваги різноманітних суспільних, професійних груп мешканців до обговорення питань життя їхніх міст, спонукання до участі в розробці принципів і конкретних документів, які визначатимуть життя територіальних громад в Україні, – розповів пан Пшемислав.

Учасники зустрічі переглянули наявні на сьогодні напрацювання нормативної бази реформи, після чого відбулась модерована дискусія з означеного питання. Ключові пропозиції, проблеми, висловлені учасниками, згодом узагальняться з подальшим представленням розробникам нормативно-правової бази реформи та широкій громадськості.

Пшемислав Фенрих зауважив, що було б доречно створити у нашому регіонів Клуб громадського діалогу як неформальний майданчик для обговорення нагальних проблем мешканців, інструмент налагодження конструктивного спілкування та пошуку найефективніших відповідей на питання, що стоять перед громадою. Це також було б одним із результатів представленого ним спільного польсько-українського проекту.

– Сподіваємося, що участь Золотоніщини в реалізації проекту сприятиме і появі нових ідей для розвитку міжнародної співпраці міста та нових цікавих контактів, – зазначила у підсумку координатор проекту з української сторони Оксана Колісник.