ПОРТАЛ
16 червня 2014, 11:26

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

На Корсунщині провели "Трактор-фест"

<b>На Корсунщині провели "Трактор-фест"</b>

У те, що трактор годиться не лише для обробітку землі, змусили повірити своїх глядачів кращі механізатори з усієї області під час "Трактор-фесту". Уже втретє він пройшов у селі Яблунівка Корсунь-Шевченківського району. Перегони серед водіїв цієї сількогосподарської техніки, як і в попередні роки, влаштувала науково-виробнича фірма "Урожай", - повідомляють у Черкаській ОДА.

У такий неординарний спосіб тут намагалися не лише стимулювати й надихнути своїх працівників напередодні жнив, а й зацікавити нових людей до роботи в сільському господарстві.

– Ще кілька років тому це були змагання з професійної майстерності між механізаторами, – сказав керівник НВФ "Урожай" Олег Васецький. – Наша організація займається роботою на землі й механізатор у цій справі чи не найосновніший, хоча і не єдиний, робітник, без якого всі інші будуть просто непотрібними. Згодом змагання між механізаторами трансформувалися у своєрідне свято й цього року стали лише його частинкою.

Цього дня учасникам "Трактор-фесту" довелося не тільки боротися за першість, а й доводити власну майстерність та винахідливість. Їхні виступи оцінювали четверо членів журі. Тож водії за кермом білоруських МТЗ та німецьких "Фендт", долаючи конкурсний маршрут, складали карту України.

А водії телескопічних навантажувачів продемонстрували свою вправність, виконуючи незвичні для цієї техніки трюки: відкорковували пляшку, їздили на задніх колесах, запалювали запальничку, косили траву й навіть феєрверк намагалися запустити. Родзинкою нинішніх змагань стали перемоги між БТР-ом з військово-патріотичного центру "Шампань" Звенигородського району і трактором. У цьому двобої символічну перемогу здобула техніка призначена не для війни, а для роботи в полі.

У рамках "Трактор-фесту", окрім власне тракторних перегонів, куховарили просто неба й накривали "Стіл достатку" та вперше провели конкурс краси серед жінок із різних куточків області, причетних до роботи в сільськогосподарській галузі.


директор ПП «Венд»
Олександр Романенко
заступник генерального директора ТОВ АПК «Маїс»
Олександр Самойленко
директор Черкаської спілки продовольчих маркетів
Руслан Петрик
підприємець, ТМ «Сміляночка»
Вадим Слободяник
комерційний директор ТОВ «Красногірський олійний завод»
Олег Завадський